Komitet naukowy
  • Włodzimierz Bielecki, przewodniczący (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Jerzy Pejaś, zastępca przewodniczącego (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Imed El Fray, zastępca przewodniczącego (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Tomasz Hyla, sekretarz (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Andrzej Marian Barczak (Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach)
  • Barbara Begier (Politechnika Poznańska)
  • Andrzej Białas (Instytut Technik Innowacyjnych EMAG)
  • Aleksandr Cariow (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Krzysztof Chmiel (Politechnika Poznańska)
  • Ryszard S. Choraś (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy)
  • Krzysztof Ciesielski (Polska Akademia Nauk)
  • Jerzy Gawinecki (Wojskowa Akademia Techniczna)
  • Janusz Górski (Politechnika Gdańska)
  • Piotr Habela (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych)
  • Ireneusz Józef Jóźwiak (Politechnika Wrocławska)
  • Janusz Wojciech Jurek (Uniwersytet Jagielloński)
  • Janusz Kacprzyk (Polska Akademia Nauk)
  • Włodzimierz Kasprzak (Politechnika Warszawska)
  • Mieczysław Kula (Uniwersytet Śląski)
  • Piotr Andrzej Kowalski (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)
  • Zbigniew Adam Kotulski (Polska Akademia Nauk)
  • Mariusz Kubanek (Politechnika Częstochowska)
  • Mirosław Kurkowski (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie)
  • Wojciech Władysław Mazurczyk (Politechnika Warszawska)
  • Jacek Mościński (Politechnika Krakowska)
  • Andrzej Niesler (Uniwersytet Wrocławski)
  • Adam Niewiadomski (Politechnika Łódzka)
  • Marek Romuald Ogiela (Akademia Górniczo-Hutnicza)
  • Arkadiusz Orłowski (Polska Akademia Nauk)
  • Marcin Paprzycki (Polska Akademia Nauk)
  • Henryk Piech (Politechnika Częstochowska)
  • Andrzej Piegat (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Jacek Pomykała (Uniwersytet Warszawski)
  • Izabela Rejer (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Walery Rogoza (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
  • Khalid Saeed (Akademia Górniczo-Hutnicza)
  • Władysław Skarbek (Politechnika Warszawska)
  • Włodzimierz Sosnowski (Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN)
  • Marian Srebrny (Polska Akademia Nauk)
  • Janusz Stokłosa (Politechnika Poznańska)
  • Janusz Szczepański (Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN)
  • Krzysztof Stanisław Szczypiorski (Politechnika Warszawska;)
  • Ryszard Tadeusiewicz (Akademia Górniczo-Hutnicza)
  • Paweł Urbanowicz (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II)
  • Sławomir Wierzchoń (Polska Akademia Nauk)
  • Antoni Wiliński (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)